top of page

EDGEL 46ST

 Reoloji Ajanı

EDGEL™ 46 ST

 

ÜRÜN AÇIKLAMASI

EDGEL™ 46 ST, düşük pH'ta bile Ev, Kurumsal ve Endüstriyel uygulamalar için sulu çözeltileri kalınlaştırmak için tipik olarak önerilen Sodyum ATBS bazlı bir polimerdir.

 

ÖZELLİKLER

EDGEL™ 46 ST kullanıma hazır dispersiyonlardır: ön karışım ve nötralizasyon adımı gerekmez. Normal viskozite, 2-9 pH aralığında %2 dozajda elde edilir, yüksek elektrolit konsantrasyonu ile minimum dozaj >%3 önerilir.

 

EDGEL™ 46 ST, psödoplastik bir profil oluşturur. Jel yapısı, kesme altında kolayca parçalanır ve daha sonra başlangıç değerine geri döner. EDGEL™ 46 ST, katı parçacıkların emülsiyon stabilizasyonu ve stabil süspansiyonu için etkilidir.

 

FİZİKSEL/KİMYASAL ÖZELLİKLER

Görünüm: Beyaz emülsiyon

Koku: Hafif akrilik

Aktif içerik: ~40 %

Suda %2 Viskozite: 18.000 - 32.000 cPs

(RVT -20 rpm)

pH stabilitesi: 2-12

Raf ömrü: 12 ay

 

UYGULAMALAR

EDGEL™ 46 ST, kireç çözücü, banyo temizleyicileri, asitli klozet temizleyicilerinde, ayrıca çamaşır deterjanlarında, sıvı bulaşık yıkama ürünlerinde, dezenfektan temizleyicilerinde, cam ve yüzey temizleyicilerinde, oto bakım ürünlerinde ve cilalarda kullanılabilir.

 

DEPOLAMA & PAKETLEME

EDGEL™ 46 ST, orijinal ambalajında 5°C ile 35°C arasındaki bir sıcaklıkta saklanmalıdır. Ürünler Kova (25Kg), Tambur (130Kg) ve IBC (1.050 Kg) olarak mevcuttur.

bottom of page